O mnie 

Witam. Cieszę się, że tu jesteś.

Mam na imię Iza i jestem wirtualną asystentką.

Z przyjemnością wspieram przedsiębiorców w realizacji ich celów poprzez wspieranie ich w zadaniach związanych z promocją firmy w internecie. Właściciele mają więcej czasu i mocy na pracę merytoryczną, a biznes zaczyna się rozwijać.

Jako wirtualna asystentka pomogę Twojej firmie zaistnieć w sieci — poprowadzę Twoje profile firmowe w social media, napiszę treści na stronę www oraz do newslettera. Moją najmocniejszą stroną jest tworzenie materiałów graficznych, zarówno do mediów społecznościowych, reklam jak i produktów sprzedażowych tj. e-book-ów oraz PDF-ów do kursów.

A dlaczego to właśnie ze mną podjąć współpracę?

Choć ukończyłam studia administracyjne, a doświadczenie zawodowe zdobywałam w obszarze windykacji w banku oraz w urzędzie, to pokochałam mikrobiznes i pracę nad promowaniem go w internecie. Od 2017 r. zajmuję się promocją firm w internecie, a od 2019 r. działam aktywnie jako wirtualna asystentka i wspieram marki w działaniach online.

Do tej zaufali mi m.in.:

 

A to 3 najważniejsze cechy, jakie u mnie znajdziesz:

– nastawienie na ciągły rozwój, zarówno mój, jak i biznesów moich klientów;

zadaniowość — uwielbiam nowe czynności do wykonania;

kreatywność — burze mózgów i pomysły na nowe produkty online, ich promocję i plan działania, to moje drugie imię.

Prywatnie jestem mamą 2 chłopaków, żoną i właścicielką psiej dziewczyny. Uwielbiam książki, spacery z psem oraz zwiedzanie nowych miejsc, a ostatnio także ekologię i less waste 🙂

Zapraszam do kontaktu

Izabela Skuza-Dąbrowska

wirtualna asystentka isd