O mnie 

Witam. Cieszę się, że tu jesteś.

Mam na imię Iza i jestem wirtualną asystentką.

Z przyjemnością wspieram mikroprzedsiębiorców i twórców internetowych, poprzez pomoc w realizacji ich celów, dzięki czemu biznes zaczyna kwitnąć, a właściciele mają więcej czasu i mocy na pracę merytoryczną.

Jako wirtualna asystentka pomogę Twojej firmie zaistnieć w sieci — poprowadzę Twoje profile firmowe w social media, napiszę treści na stronę www i bloga z uwzględnieniem SEO oraz pomogę w sprawach bardziej formalnych jak wystawianie faktur, wnioski do urzędów czy zarządzanie skrzynką mailową.

A dlaczego to właśnie ze mną podjąć współpracę?

Ukończyłam studia na kierunku administracja na Uniwersytecie Wrocławskim, dzięki czemu posiadam łatwość poruszania się w sferze przepisów prawnych i w kwestiach formalnych. Równocześnie posiadam ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe, zarówno w sektorze prywatnym tj. w banku, jak i w instytucji publicznej, gdzie nauczyłam się obsługi klienta i operowania słowem pisanym. A od 2 lat pomagam lokalnej firmie męża, którą wprowadziłam od podstaw do internetu, i która z sukcesami zdobywa nowych klientów i pozycję specjalisty w branży.

A to 3 najważniejsze cechy, jakie u mnie znajdziesz:

– nastawienie na ciągły rozwój, zarówno mój, jak i biznesów moich klientów;

zadaniowość — uwielbiam nowe czynności do wykonania;

odpowiedzialność — odpisuje na maile i dotrzymuję terminów.

A prywatnie jestem mamą 2 chłopaków, żoną i właścicielką psiej dziewczyny. Uwielbiam książki, spacery z psem oraz zwiedzanie nowych miejsc.

Zapraszam do kontaktu

Izabela Skuza-Dąbrowska

wirtualna asystentka isd